Peugeot Turkey Fan Club " Peugeot bir Tutkudur "   Forum Peugeot | Peugeot | İletişim
peugeot turkey
Peugeot markasının içinde bulunduğu PSA grubu her gün otomotiv araştırmalarını ve yeniliklerini ileriye götürmek için çalışıyor. Müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en etkin bir şekilde karşılamayı amaçlayan 70 ayrı proje ile bunu yapıyor.

Tutkuyla yapılan bu iş araçların güvenlik ve performans düzeylerinin geliştirilmesine ve aynı zamanda yolculara daha fazla yolculuk zevki ve konforu sunulmasını sağlıyor.

Bu teknolojik mükemmelliğe ulaşma arzusu yaratıcılığın geliştirilmesi, yeni araç kavramlarının araştırılması, sera etkisiyle mücadele ve araçların daha güvenli ve kullanıcı dostu üretilmesi gibi hedeflerde somutlaşıyor.

En iyi güvenliğe ulaşma çabası
Peugeot hem sürücü hem de yolcular için en iyi güvenlik düzeyini sunmak istiyor. Bunu sağlamak amacıyla, araçlarda hem aracı kontrol bakımından hem de yolcu bölümünü ve yolcuları korumak bakımından daha fazla güvenlik sağlayacak şekilde tasarlanmış yüksek performanslı, teknolojik olarak gelişmiş sistemler bulunuyor.

Kontrollü enerji
PSA grubu kullanıcılara en yüksek performansı sunan ama en az atığa sahip motorlar sağlamak için araştırmalarını sürdürüyor.

Sera etkisi yaratan gazların azaltılması önceliklerden biri: Hepsi Peugeot tarafından tasarlanan ve üretilen HDi dizel motorlar, ve direk enjeksiyonlu benzinli motorlar ve araç üzerindeki egzoz atığı kontrol sistemleriyle, çevrenin korunmasını sürüş zevkiyle birleştiriyor.

Diğer yollar da araştırılıyor ve bu da yakıt tüketiminin yüzde 35'e varan oranda düşürülmesine olanak tanıyan melez sistemlerin ortaya çıkmasına neden oldu. Hidrojenden yararlanan Yakıt Hücresi geleceğe dönük ilginç çözümlerden biri çünkü hem daha düşük yakıt tüketimi sunuyor hem de zararlı gaz atığını azaltıyor. Araştırmalar devam ediyor...

Gezmeye davet
Farklı zevklere hitap eden araçlar yaratma yeteneği birçok farklı tasarım ve kavram geliştirilmesine dayalıdır. Ayrıca bir temel ilkeye daha dayanır: otomobil başlı başına bir yaşama alanıdır.

Peugeot, geleneksel lüksün ötesinde yolcuları için dinlendirici ve kullanımı zevkli olan iyi düşünülmüş araçlar sunuyor. Kabinin atmosferi, kullanılan malzemeler ve renklerle birlikte yolcuların konforuna katkıda bulunur. Kabinin sıcaklığı ve aydınlığı da, kullanım kolaylığı ve performans ile birlikte önemli etkiye sahiptir.
peugeot yedek parça
Forum PeugeotForumdan Konular
forum Elektronik arıza
forum Rölanti titreme ve devir saati oynaması
forum döşemeye bulaşan antifiriz nasıl temizlenir.
forum Peugeot 206 Yol Bilgisayarı - com2000 tuş yapımı
forum 206 Hız Sabitleyici Kol Takılması (Cruise Control)
forum Merkezi kilit ve Torsiyon
forum Arıza Lambası
forum H7 Flash Led
forum 206 1.4 xr otomatik sanzuman arizasi
forum 307 sol yan perde hava yastığım patladı

PEUGEOT TURKEY

Hakkımızda

Basında Biz

Neden Peugeot ?

Yasal Bilgiler

PEUGEOT

Peugeot Servisleri

Peugeot Nedir ?

Peugeot Tarihi

Dünden Bugüne Peugeot

MULTIMEDIA

Peugeot Galeri

Peugeot Nasıl Yapılır ?

Kaza Tespit Tutanağı

BİZİ TAKİP EDİN

facebook Facebook

instagram Instagram

BİZE ULAŞIN

İletişim

Tasarım ve Programlama GORAL